Новости

Єпископ Євлогій прийняв участь у подячному молебні на Володимирській гірці в Києві

 

    У субботу 26 грудня Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні собору архієреїв УПЦ та духовенства Київської єпархії відслужив подячний молебень на Володимирській гірці. Це богослужіння традиційно звершується ним наприкінці кожного року.
     Разом з духовенством молилися Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, Віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник, Міністр закордонних справ Петро Порошенко, Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, Міністр охорони здоров’я Василь Князевич, заслупники столичного градоначальника Віталій Журавський та Сергій Рудик, а також інші високопосадовці та представники дипломатичного корпусу.
     Перед початком богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до присутніх зі словом повчання.
     «Наприкінці кожного року ми збираємося тут, біля ніг  великого нашого князя і хрестителя Русі, для того, щоб піднести Богові подячні молитви за те, що Він нам дарував в цьому році і попросити у Нього благословення на наступний рік. Помолимось сьогодні, щоб Господь укріпив всіх нас і благословив миром», — сказав Архіпастир.
     Після закінчення молебню всі бажаючі приклалися до ікони Хрестителя Русі — рівноапостольного князя Володимира з часткою його чесних мощей.

(прес-служба УПЦ)

 

Анонсы

Фотоальбомы