Новости

ВЕЛИКОДНЄ ПОСЛАННЯ єпископа Сумського і Охтирського Євлогія священству, чернецтву і всім вірним Сумської єпархії Української Православної Церкви

ВЕЛИКОДНЄ ПОСЛАННЯ

єпископа Сумського і Охтирського Євлогія

священству, чернецтву і всім вірним

Сумської єпархії Української Православної Церкви


«Небеса убо достойно да веселятся,

земля же да радуется, да празднует же мир,

видимый же весь и невидимый:

Христос бо воста, веселие вечное »

(Канон Пасхи, пісня1)


Дорогі й улюблені у Воскреслому Господі Ісусі Христі

отці духовні й браття, всечесні іноки та інокині,

благочестиві миряни Сумської землі!


ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Немає слів вищих, урочистіших, радісніших для християнської душі, ніж це великоднє вітання. Наповнилось світлом небо, земля і саме пекло: «Нехай святкує усе творіння воскресіння Христове, адже ним воно стверджується» (Канон Пасхи, пісня 3).

У священну й осяяну світлом ніч Христової Пасхи радісно тремтить кожне православне серце, красується і радіє повнота Святої Апостольської Церкви. Всесвіт увесь торжествує від радісного відчуття любові, премудрості й благодаті Божої, що були явлені у триденному воскресінні з мертвих нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа. «Христос постав із мертвих — повстаньте з Ним і ви, — закликає нас усіх святитель Григорій Богослов, — Христос у славі Своїй — підносьтесь і ви до Його слави, Христос із гроба — звільняйтесь і ви від оков гріха!» Відчиняються ворота пекла, знищується смерть, перероджується вітхий Адам, звершується «хто у Христі — той нове створіння» (2 Кор. 5,17).

Дякуймо ж Христу Спасителю за Його невимовну любов до нас, грішних, і почуймо, і відгукнімося на заклик Святої Церкви Христової: «Прийдіть, будьте причасниками нового плоду виноградного — Царства Христового» (Канон Пасхи, пісня 8).

Перебуваючи у повноті великої радості у Воскреслому Господі нашому Ісусі Христі, звертаю до вас слова апостола Павла: «Радійте завжди у Господі; і знову говорю: радійте!» (Флп. 4,4).

Молитовно бажаю всім вам, єдиновірні й улюблені брати і сестри, від Господа Бога великих і багатих милостей. Нехай увінчає Воскреслий Господь Своєю благою допомогою наше прагнення жити гідно звання християнина! Нехай воскресне Христос у наших серцях, і Його любов нехай не буде марною в нас! «Христос тому і помер, і воскрес, і ожив, щоб владарювати і над мертвими, і над живими» (Рим. 14,9).

Дорогі! Нехай наші радісні великодні поздоровлення, звернені один до одного, осяють невгасимим світлом Христового Воскресіння наші серця, принесуть радість життя в любові, мирі та злагоді. Звеселімося ж нині й радіймо, адже воістину воскрес Христос! Благодать Воскреслого Спасителя нехай перебуває з усіма вами, а мир Христовий нехай наповнить ваше життя радістю і втіхою!


З любов’ю у Воскреслому Христі

милістю Божою

+ ЄВЛОГІЙ,

ЄПИСКОП СУМСЬКИЙ І ОХТИРСЬКИЙ

Великдень 2013 року,

кафедральне місто Суми

Анонсы

Фотоальбомы